Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
věda život


Naše odbornost

Správná výživa může změnit život. Naše odborné znalosti
v této oblasti jsou hluboké, přičemž věda je jádrem všeho, co děláme.

Příležitosti ke zlepšení zdraví prostřednictvím výživy vidíme všude. Všechny oblasti výživy, kterým se věnujeme, od výživy pro aktivní životní styl, zahrnující vitaminy, minerální látky, bylinky a výživové doplňky, přes enterální (klinickou) výživu až po farmaceutická řešení, jsou založeny na vědeckých základech a pokrývají všechny aspekty péče o zdraví: prevenci, péči o dobré zdraví i léčbu.

Nově definujeme způsob, jakým spotřebitelé a zdravotníci přistupují k péči o zdraví. Zaměřujeme se na oblasti, jako jsou potravinové alergie, metabolicky podmíněná onemocnění, onemocnění trávicího traktu, zdravé stárnutí a akutní péče o dospělé. Využíváme naše rozsáhlé výzkumné a vývojové možnosti, abychom odhalili sílu výživy. Široká škála řešení, kterou nabízíme pro všechny věkové kategorie v průběhu celého života, má jednoho společného jmenovatele: produkty vyvinuté na základě vědeckých poznatků, které lidem pomáhají žít co nejlépe.

Naše portfolio výživy pro aktivní životní styl je určeno jak lidem, kteří chtějí podpořit svůj zdravý životní styl, tak i těm, kteří by rádi žili zdravěji. Do tohoto produktového portfolia patří vitaminy, minerální látky a výživové doplňky. Zdravý životní styl není jen trend: je to způsob života a my vás jím provázíme na každém kroku. Naše značky po celém světě podporují uspokojení potřeb všech lidí, od těch, kteří chtějí řešit určité nedostatky ve své výživě, až po náročné sportovce. V životě mohou nastat i situace, kdy potřebujeme nutriční podporu více než kdy jindy. Ocení ji zejména lidé, kteří trpí konkrétními zdravotními problémy, jako jsou malnutrice, zažívací potíže či potřeba regulace tělesné hmotnosti a další. Naše produkty, vyvinuté na základě vědeckých poznatků, jsou vytvořeny a určeny právě pro tyto konkrétní specifické potřeby.  Naše portfolio enterální (klinické) výživy jsme vyvinuli na základě přesvědčení, že správná výživa může změnit život. Naše potraviny pro zvláštní lékařské účely (PZLÚ), které jsou určeny k dietnímu režimu při určitých konkrétních onemocněních a zdravotních obtížích, mohou být prospěšné zejména pro pacienty s nutričně rizikovými diagnózami a stavy a pomáhají tak pacientům udržet nebo zlepšit jejich zdraví. Mezi takové pacienty patří např. miminka s potravinovými alergiemi, děti, jejichž výživa je zajišťována pomocí sondové výživy, pacienti v kritickém stavu v nemocnicích, lidé s Crohnovou chorobou apod. Naším cílem je neustále inovovat a zkvalitňovat nabídku přípravků enterální (klinické) výživy a naše týmy proto intenzivně spolupracují s výzkumnými pracovníky, zdravotníky, pacienty a sítěmi kontaktů. Naše odhodlání přinášet ty nejlepší produkty na základě těch nejlepších vědeckých poznatků je neochvějné.
Značky enterální (klinické) výživy