Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
lidé planeta

O nás

Věříme, že využití vědeckých poznatků, o výživě může změnit způsob, jakým se staráme o své zdraví. 

Náš příběh

Náš příběh

Společnost Nestlé Health Science byla na základě desetiletí inovací a odhodlání založena v roce 2011 lidmi nadšenými pro sílu výživy. Od té doby jsme se jako společnost hodně změnili, ale rozhodně se nezměnil náš závazek pomoci lidem žít zdravěji. Poskytujeme výživu všem lidem, kteří ji potřebují, od novorozenců až po seniory.

Dosažení tohoto cíle se neobejde bez vědy. Díky rozsáhlému vědeckému výzkumu a vývoji, spolupráci s poskytovateli zdravotní péče a našemu zaměření na inovace přinášíme nejnovější postupy v oblasti výživy, protože jsme zavázáni našim zákazníkům, pacientům a pečovatelům na celém světě. Pomáháme jim žít co nejlépe - to je náš slib.

Zdravý život, zdravá planeta

Zdravý život, zdravá planeta

Výroba našich produktů je postavena na principech udržitelnosti. V roce 2020 jsme ve všech našich továrnách dosáhli nulového skládkovaného odpadu a v posledních deseti letech jsme také výrazně snížili jak emise skleníkových plynů, tak spotřebu vody. Naším cílem do roku 2025 je zajistit provozování celé naší společnosti výhradně z obnovitelných zdrojů energie a zároveň každý kousek našich obalů bude recyklovatelný nebo znovu použitelný. 

Také pro naše pacienty a zákazníky hledáme ty nejlepší možnosti udržitelnosti, tím že používáme skutečné potraviny a organické přísady a nabízíme uhlíkově neutrální značky, jako je Garden of Life a Nuun.

Naše cíle růstu

Naše cíle růstu

Chceme, aby lidé žili co nejzdravěji díky naší výživě založené na soudobých vědeckých poznatcích. V současné době lidem pomáhá řada našich značek ve více než 140 zemích, ale tím zdaleka nekončíme. Naším cílem je rozšiřovat nabídku v dalších zemích po celém světě, neustále zlepšovat inovativní výživové  postupy a strategie a pomáhat tak stále více lidem udržovat nebo zlepšovat jejich zdraví. Chceme tak dokázat, že jsme vědeckou špičkou v oblasti výživy.

Jak jsme strukturovaní

Jak jsme strukturovaní

Jsme globálně řízená společnost v rámci společnosti Nestlé a hrajeme klíčovou roli v její strategii v oblasti výživy, zdraví a wellness. To znamená, že těžíme ze všech skvělých zdrojů Nestlé Group a zároveň se můžeme svobodně věnovat svým vlastním příležitostem.

Navazujeme nová partnerství, investujeme do společností s podobnými cíli, jaké máme my, a získáváme společnosti, které doplňují naše globální portfolio. Sídlíme ve Výzkumném centru Nestlé ve Vers-chez-les-Blancs ve Švýcarsku a máme lokální centrály ve všech zemích, ve kterých působíme.

Tým odborníků

Tým odborníků

Poskytujeme výživu lidem všech věkových kategorií, od novorozenců až po seniory. Ať jsou to lidé, kteří chtějí řešit výživové nedostaky v  rámci svého aktivního životního stylu, nebo lidé, kteří potřebují řešit určité specifické stavy pomocí speciální výživy, poskytujeme jim to, co potřebují k udržení a zlepšení jejich zdraví. Díky našim odborným znalostem od enterální (klinické) výživy přes výživu pro aktivní životní styl až po farmaceutická řešení spolupracujeme s celosvětovou sítí poskytovatelů zdravotní péče, zdravotnických zařízení, lékárníků, vysokoškolsky vzdělaných odborníků a výzkumných pracovníků s cílem vytvořit ta nejlepší řešení pro potřeby každého jednotlivce.

Zdravější životy po celém světě

Zdravější životy po celém světě

Naše výrobky najdete ve více než 140 zemích. Dodává je tým 11 000 zaměstnanců oddaných síle výživy. Spolupracujeme s rozsáhlou sítí vědeckých výzkumných pracovníků a vývojářů, kteří udržují naše výrobky na špičkové úrovni. V současné době s 18 továrnami po celém světě se náš globální dodavatelský řetězec neustále rozrůstá. 

Naši zákazníci v jednotlivých zemích mají různé potřeby a preference, proto naši nabídku přizpůsobujeme jejich požadavkům. Díky našim produktovým technologickým centrům v Evropě, Číně a USA jsme vždy připraveni přizpůsobit se místním řešením.

Přijďte k nám pracovat

Najděte si svou další pozici ve
společnosti Nestlé Health Science

Podívejte se na naše volné pracovní pozice