O NESTLÉ HEALTH SCIENCE

Nestlé Health Science nabízí nutriční terapii,

KTERÁ ZMĚNÍ PŘÍSTUP K VAŠEMU ZDRAVÍ

Společnost Nestlé Health Science (NHSc) byla založena v roce 2011. Od té doby si vybudovala významnou pozici v oblasti klinické enterální výživy po celém světě. Její portfolio obsahuje široké spektrum produktů speciální výživy a výrobků pro zdraví pacientů, které byly vyvinuty na základě nejnovějších vědeckých poznatků. .


Jde o novou inovativní společnost z oboru zdravotnictví, jež se soustředí na inovace v nutriční terapii, které mají pozitivní vliv na zdravotní stav pacientů. .

NHSc sídlí ve Švýcarsku a zaměstnává více než 5 000 pracovníků po celém světě.


Společnost investuje vysoké částky do výzkumu v oblasti klinické výživy a věnuje značné zdroje průkopnickým technologickým platformám. Díky tomu mohlo vzniknout i nejmodernější výzkumné centrum Nestlé Product Technology Center ve městě Bridgewater v americkém New Jersey.”.


S proprietárním přístupem k výzkumu prostřednictvím institutu Nestlé Institute of Health Sciences, založeným souběžně naší společností, společně s odbornou fundovaností skupiny Nestlé v oblasti chuti a výživy – máme velmi dobrou výchozí pozici k tomu, abychom naplnili své ambice skrze inovativní nutriční terapie.NAŠE VIZE


V naší vizi se soustředíme na potřeby lidí, kterým sloužíme. Zajímají nás spotřebitelé, pacienti, lékaři, sestry, zdravotničtí specialisté i pečovatelé – zkrátka všechny skupiny lidí, které hrají roli v péči o zdraví jedinců.Nestlé Health Science nabízí nutriční terapie, které mění způsob, jakým přistupujeme k péči o zdraví.