Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Skip to main content
záměr vášeň

Naši lidé

Umožněte lidem žít zdravěji prostřednictvím své práce ve společnosti Nestlé Health Science.

Vaše příležitost

Vaše příležitost

Nestlé Health Science je jedinečnou společností, a proto hledá jedinečné lidi, kteří se k ní připojí. Naši společnost tvoří více než 11 000 spolupracovníků po celém světě, kteří sdílí nadšení pro způsoby, jakými může výživa měnit životy.

Připojíte-li se k nám, budete mít příležitost změnit přístup jednotlivců a zdravotního systému k řízení zdraví. Nové inovativní nápady mohou přijít od kohokoli a odkudkoli v rámci celé společnosti. A díky spolupráci s lidmi z různých oborů, funkcí a z různých zemí po celém světě můžete nakonec změnit životy pacientů a spotřebitelů.

Nabízíme mnoho pracovních příležitostí od pozic
v marketingu, v oblasti medical a regulatory affairs přes výzkum a vývoj produktů až po finance - podívejte se na naše nejnovější volné pracovní pozice.
Náš záměr

Náš záměr

Nejsme jen obchodní společnost. Jsme globální skupina lidí, kteří sdílejí vášeň pro zdravější život prostřednictvím výživy. To, co nás motivuje, je změna, kterou přinášíme spotřebitelům, pacientům a pečovatelům.

Naše hodnoty jsou založeny na respektu: k ostatním,
k různorodosti a k budoucnosti. Společně jako jeden tým poskytujeme spotřebitelům a pacientům řešení
v oblastech zdravého životního stylu, prevence, léčby, a to ve všech fázích života.
Naši lidé

Naši lidé

Nestlé Health Science má jeden společný cíl a tím je diverzifikovaná společnost s širokou škálou kariérních příležitostí pro čerstvé absolventy, zavedené odborníky i seniorní lídry.

V celé naší organizaci, která zahrnuje oblasti výživy pro aktivní životní styl, enterální (klinickou) výživu a oblast farmacie, pracují vědci, výzkumní pracovníci a medicínští profesionálové, kteří objevují a vyvíjejí inovativní řešení v oblasti výživy a spolupracují přímo s odborníky ve zdravotnictví.

V našich dodavatelských řetězcích, továrnách a provozech naši kolegové zajišťují dodávky produktů se zaměřením na bezpečnost a udržitelnost. Naše marketingové, digitální a e-commerce týmy hledají nejlepší způsoby, jak oslovit spotřebitele, pacienty a poskytovatele zdravotní péče. To, co nás spojuje, je naše vášeň pro změnu životů prostřednictvím vědy
o výživě.
Naše způsoby práce

Naše způsoby práce

Jsme rychle se rozvíjející organizace s výrazným růstem, který se odvíjí od našeho nynějšího podnikání a od nových akvizic. A toto se odráží i ve způsobu naší práce. Pokud se k nám připojíte, budeme chtít, abyste dělali odvážné kroky: měnili pohled lidí na vše od řešení výživy až po řízení zdraví a prováděli tyto kroky s odhodláním a nadšením.

Náš úspěch je založen na spolupráci a týmové práci. Jsme otevřeni novým nápadům a vždy se snažíme spojit různorodé zkušenosti našich lidí, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Máme spoustu příležitostí, proto se soustředíme na to, co je skutečně důležité - na hledání nových řešení pro spotřebitele, pacienty a pečovatele.
Vaše kariéra

Vaše kariéra

Rosteme a chceme, aby naši kolegové a kolegyně rostli společně s námi. Ať už u nás zahájíte svou kariéru v jakékoli oblasti - ve výživě pro aktivní životní styl, v enterální (klinické) výživě nebo ve farmaceutické oblasti, čeká vás široká škála příležitostí.

Podporujeme zaměstnance v kariérním růstu napříč jednotlivými oblastmi i v rámci celého světa.

Máte-li vášeň pomáhat spotřebitelům a pacientům žít zdravěji, vaše kariéra ve společnosti Nestlé Health Science vás může posunout kamkoli.