Obsah, ke kterému se snažíte dostat, je určený
pouze pro odborné pracovníky ve zdravotnictví.


Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?
Následující obsah je určen pouze pro zdravotnické pracovníky.
Budete přesměrováni.
Následující obsah je určen pouze pro pacienty.
Budete přesměrováni.

Hodnoty a zásady

Hodnoty jsou pro nás důležité

Hodnoty jsou zásadní součástí našeho podnikání. V Nestlé Health Science usilujeme o zlepšení kvality života lidí. Chceme, aby péče o zdraví byla jednodušší a účinnější. Zároveň se snažíme o to, aby naše produkty nebyly finančně zatěžující, a snažíme se snížit i celkové náklady ve zdravotnictví. Posouváme se vpřed a neustále pracujeme na zdokonalování nutričních terapií tak, aby byli co nejprospěšnější.

Link: www.nestle.com/csvNestlé institut pro zdravotní vědy

Nestlé Institute of Health Sciences 

Institut společnosti Nestlé, Nestlé Institute of Health Sciences — založený stejně jako společnost Nestlé Health Science v lednu 2011 — je výzkumným partnerem v průkopnickém snažení společnosti Nestlé Health Science. Institut poskytuje vědeckou základnu pro nutriční přístupy, které napomáhají změnit přístup ke zdraví.

Pro vytvoření vědecké základny pro výzkum výživy budoucnosti provádějí vědci z institutu základní výzkum v integrovaných biologických systémech. Pomocí bio-informačních technologií pro integraci údajů a modelování biologických drah může tento výzkumný přístup kombinovat neomezené množství vědeckých údajů pocházejících z genomiky a klinických studií za účelem získání nových poznatků o mechanismech stojících za udržením zdraví a zodpovědných za vznik nemocí.

Link: www.nestleinstitutehealthsciences.comNestlé institut pro výživu

Nestlé Nutrition Institute 

Nestlé Institut pro výživu (NNI) poskytuje nejnovější informace z oblasti vědeckého bádání zdravotníkům, vědcům, výživovým společnostem i dalším zájemcům z řad odborníků i laiků.

NNI sdílí rozsáhlé informace z oblasti zdraví a nabízí i mnoho možností, jak se v dané problematice vzdělat – poskytuje publikační série Medline, akademické společnosti, nutriční kurzy, pokračující lékařské vzdělávání prostřednictvím e-learningu, různé praktické nástroje, vědecké tvořivé dílny a sympozia přes satelit. To vše je přístupné prostřednictvím naší interaktivní webové stránky.

Všechny naše zdroje jsou přístupné pro lékařskou komunitu bez jakýchkoli poplatků. V archivu najdete více než 3000 publikací a 400 online konferencí. Sdílíme důležité informace a vzděláváme zájemce v oblasti stravování, protože naším cílem je být institutem, kde se „výživa stává terapií“, abychom tak přispěli ke zlepšení kvality života lidí po celém světě.