Obsah, ke kterému se snažíte dostat, je určený
pouze pro odborné pracovníky ve zdravotnictví.


Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?
Následující obsah je určen pouze pro zdravotnické pracovníky.
Budete přesměrováni.
Následující obsah je určen pouze pro pacienty.
Budete přesměrováni.

Slovo generálního ředitele Grega Behara

Měníme směr zdravotnictví

Greg Behar

CEO of Nestlé Health Science S.A.

"Nestlé Health Science je společnost, která má jisté poslání a je na cestě směřující k inovačním hranicím napříč odvětvími Péče o spotřebitele, Lékařská výživa a Nová terapeutická výživa. Jsme motivováni příležitostí ukotvit významnou terapeutickou roli výživy v péči o zdraví a vytvořit tak hodnotu pro veřejnost, pacienty, zdravotnické pracovníky a zdravotnický systém jako celek.

Uvědomujeme si narůstající potřebu nutričních inovací a vidíme vzrušující příležitost v tom, jak jejich uvedení urychlit. Lidská společnost stárne a četnost onemocnění souvisejících s věkem a životním stylem narůstá, čímž vyvstává potřeba bezpečných, účinných a z hlediska nákladů úsporných řešení. Stejně tak dochází k pokroku ve vědeckém chápání zdraví, nemocí a potenciálu výživy – jako nedílné součásti péče o zdraví a prevence nemoci.

Využíváme příležitostí, které jsou před námi. Nejenže inovujeme a stavíme na našem již existujícím spotřebitelském portfoliu a portfoliu pro lékařskou výživu, ale také dále investujeme a spolupracujeme s činorodými biotechnologickými společnostmi, abychom mohli přinést na trh transformační léčby, jako jsou mikrobiomová a aminokyselinová terapeutika. Naše síť je silná a vyvážená napříč všemi oblastmi naší obchodní činnosti.

Po celém světě máme přes 3 000 kolegů, kteří jsou neuvěřitelně pyšní na to, jakou roli v současnosti na poli zdravotnictví hrajeme, a stejně tak jsou nadšeni z budoucího potenciálu společnosti. Stavíme nový pilíř pro růst společnosti Nestlé Group a hrajeme klíčovou roli v transformaci divize skupiny Nutrition, Health and Wellness strategie, zatímco zůstáváme zavázáni heslu "Zvyšování kvality života a přispívání k lepší budoucnosti". Naším cílem je, abychom se stali přední světovou společností v oblasti nutriční terapie.

Zkoumáním a využíváním výživy jako síly, která může výrazně ovlivnit zdraví, přispíváme ke zlepšení veřejného zdraví a kvality života obyvatel a společně se všemi našimi zúčastněnými stranami tak kráčíme inspirativní cestou. Společným úsilím dosáhneme úspěchu."