Kariéra old

Ve společnosti Nestlé Health Science vytváříme novou cestu, kterou se bude ubírat výživa.


Rozvíjíme roli nutriční terapie pro řešení zdravotních problémů a zlepšení zdravotních výsledků spotřebitelů a pacientů. Vyvíjíme nutriční řešení pro konkrétní účel. Zkvalitňujeme život několika desítkám milionů lidí.


Buďte prostřednictvím své kariéry součástí cesty, která se zaměřuje na změnu směru v přístupu ke zdraví.

Greg
Greg - CEO of NHSc
We have a leading team with a high level of diversity (of gender, culture, age, thought, knowledge) and aptitude in sciences spread out in Boston, San Diego, New Jersey, Beijing, Singapore, Tokyo, Switzerland, etc. All focused on stimulating a significant shift in health science.
Marco
Marco - Regional Business Head - LATAM
Most of our sales force and marketing are nutritionists, passionate about how nutrition can make a difference in people's lives. We celebrate every new product and achievement.
Debora
DÉBORA TAIUL
Managing the hospital demand area is a great challenge and a source of great pride for me and my team. As nutritionists, we are committed to bringing updated and innovative scientific knowledge to health professionals, so they can decide for the best product for their patients' recovery.
RICARDO PETRIBU
The mission of the Consumer Care Business Team is to provide the best shopping experience for our Shopper across the many Channels with effective sales results! To do this, we need to translate brand strategy into points of sale, through availability, promotional activation and visibility.
Vanessa
VANESSA ALMEIDA
É por meio do marketing, associado a uma equipe dedicada e multitask, que hoje encantamos os consumidores e fazemos com que acreditem e valorizem as nossas marcas. Nós somos apaixonados pelo que fazemos, acreditamos nos nossos produtos e no impacto positivo que a nutrição tem na vida das pessoas.
Samela
SAMELA VIANA
A NHSc continuamente estimula e valoriza o desenvolvimento técnico/científico de cada funcionário para manter o seu compromisso com a saúde. Como nutricionista e apaixonada pela ciência, isso é o que me motiva e inspira diariamente no trabalho.
Monica
MONICA MEALE
Em NHSc, nós acreditamos fortemente que a Nutrição pode ter um impacto positivo na vida das pessoas, não apenas na Saúde, mas também durante as condições da doença. Nossa equipe é desenvolvida e preparada para identificar como aplicar as melhores soluções de nutrição para cada situação.
Mariana
MARIANA LEMOS
Trabalhar em Nestlé Health Science nos inspira dia a dia, para realização de projetos inovadores de produtos e serviços.
Ionah
IONAH KOCHEN
Após 1 ano na divisão de Consumer Care em NHSc, sinto-me orgulhosa de participar da construção de uma plataforma de produtos, marcas e comunicação que sejam soluções nutricionais para melhorar a qualidade de vida das pessoas, engajar os consumidores e fazer a diferença em suas vidas com nossas marcas.
Fernanda
FERNANDA TARTARELLA
Adoro fazer parte do time Nestlé Health Science! Aqui somos positivamente desafiados, impulsionando nosso crescimento profissional e oportunidades de aprendizado. Além disso, é muito inspirador impactar a vida das pessoas de uma maneira tão positiva.

NAŠI LIDÉ

Pro naše lidi je charakteristický postoj a způsob myšlení, které je ženou kupředu, aby prozkoumali nová území a neoranou půdu na poli gastrointestinálních potíží, kritické péče, chirurgie, onkologie, stárnutí, potravinových alergií, obezity, zdraví mozku a pediatrie. Mění způsob, jakým lékaři uvažují, co se týče plnění nutričních potřeb pacientů, a způsob, jakým se pacienti a spotřebitelé starají o své vlastní zdraví.

 

Ve společnosti Nestlé Health Science budete mít příležitost rozvíjet svou kariéru a:

  • připojíte se k první v nové vlně firem zabývajících se medicínským výzkumem, která již mění kurz v oblasti nahlížení na zdraví;
  • budete součástí silné kombinace, která je propojením výživy a farmacie;
  • vytvoříte něco nového a převratného tím, že změníte způsob, jakým lidé nahlížejí na výživu.
NAŠI LIDÉ

NAŠE CESTA

kariera-bud-odvazny

S postojem "půjde to" průběžně testujeme a učíme se, abychom popřeli status quo a způsob, jakým lidé dosud uvažují o nutričních terapiích ve zdravotnictví.

kariera-bud-spolupracujici

Tím, že jsme otevřeni novým nápadům a využíváme rozmanitost vzdělání a zkušeností, spolupracujeme konstruktivně a jednáme poctivě.

kariera-bud-primy-a-soustredeny

K jasným, akceptovatelným a měřitelným prioritám, které se zaměřují na to, na čem záleží spotřebitelům a pacientům, se stavíme pokorně a pohotově.