OptiFibre vrátí trávení do normálu

Proč užívat OptiFibre®

  • 100% přírodní vláknina
  • Plně rozpustná, lze přidat do pokrmů a nápojů
  • Neutrální chuť
  • Podporuje střevní funkce
  • Je vhodný pro děti i těhotné
rozpustná vláknina OptiFibre přírodní řešení zácpy i průjmu

Když nestíháte řešit zácpu,
je tu

Nestíhám! Zvoní budík, něco sníst, snídaně, děti nejsou oblečené, škola začíná za patnáct minut, tak hlavně rychle rychle. Po cestě něco zhltnout, kafe do kelímku a hurá udělat první věc práci.

Pokud nějak takhle začíná i váš den, je možné, že vás trápí zácpa. Je nám jasné, že životní styl ze dne na den změníte jen těžko. I tak ale máme něco, co by vám mohlo pomoci. OptiFibre® je 100% přírodní rozpustná vláknina, kterou můžete mít po ruce u snídaně, v práci, nebo třeba v kuchyni při chystání večeře. Stačí ji přidat do vašeho oblíbeného jídla nebo pití a OptiFibre® vám pomůže předcházet zácpě. Vše naprosto přirozenou cestou. OptiFibre® totiž dlouhodobě podporuje funkci vašich střev a pomáhá tak předcházet nepříjemným problémům.

A to rozhodně platí i o dovolené nebo letních prázdninách. OptiFibre® si s sebou díky praktickému balení můžete vzít všude s sebou. A navíc je vhodný pro děti, takže zajistí, aby zácpa netrápila na cestách ani jednoho člena vaší rodiny. Jediné, s čím vám, bohužel, nepomůžeme, je zácpa dopravní. Na tu OptiFibre® nepomáhá. Ale i tak si léto určitě užijete.

Složení OptiFibre® (PDF)