Obsah, ke kterému se snažíte dostat, je určený
pouze pro odborné pracovníky ve zdravotnictví.


Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?
Následující obsah je určen pouze pro zdravotnické pracovníky.
Budete přesměrováni.
Následující obsah je určen pouze pro pacienty.
Budete přesměrováni.

O Nestlé Health Science

O nás
Nestlé Health Science nabízí nutriční terapii,
která změní přístup k vašemu zdraví

Společnost Nestlé Health Science, založená v roce 2011, je první z nové generace společností zaměřujících se na výzkum v oblasti zdraví. Naším cílem je přiblížit terapeutickou roli výživy dneška jak spotřebitelům, pacientům, lékařům a zdravotním sestrám, tak našim partnerům v oblasti zdravotnictví a změnit tak celý přístup k péči o zdraví v budoucnosti.


 

Prostřednictvím inovací a s využitím předních nejpokrokovějších vědeckých postupů se snažíme vybudovat nové odvětví nutričních terapií, založených na přirozeně bezpečných nutričních terapiích s přínosy pro život na příslušné úrovni kvality a s prokázanou klinickou a ekonomickou hodnotou pro zdravotnictví.

 

Jsme globální společností se sídlem v Epalinges (poblíž Lausanne) ve Švýcarsku a celosvětově zaměstnáváme zhruba 3 000 lidí. Naše společnost byla původně založena jako divize HealthCare Nutrition skupiny Nestlé. Přestože jsme vznikli teprve nedávno, stojíme na pevných základech. Každoročně vytváříme už téměř miliardu vědecky podložených nutričních řešení, která se prodávají buď prostřednictvím maloobchodních a lékárenských sítí (Péče o spotřebitele), nebo jsou doporučovány pracovníky ve zdravotnictví (Lékařská výživa). Zaměřujeme se na celou řadu věkových kategorií a onemocnění, počínaje alergiemi dětského věku až po malnutrici u křehkých pacientů v pokročilém věku.  V těchto sférách rapidně investujeme a inovujeme. Kromě toho se zaměřujeme i na transformační technologické platformy a pokroky, které vytvoří odvětví, které jsme pojmenovali termínem Nová terapeutická výživa. Jde o objevování a rozšiřování terapeutické role výživy, počínaje zacílením na nutriční mezery/potřeby v souvislosti s konkrétními onemocněními, až po uvedení produktu s přímějším terapeutickým dopadem.


 

S využitím vědeckých a klinických pokroků a přinášením inovací odpovídajících na nenaplněné či nedostatečně naplněné potřeby novými účinnými a z hlediska nákladů úspornými metodami, utváříme roli výživy, jakožto nedílné součásti péče o zdraví. Externí zaměření je v plnění tohoto poslání zásadní a učinili jsme již některé klíčové akvizice a investiční kroky k tomu, abychom navýšili naše kapacity a inovační potenciál. Viz kapitola “Klíčové investice”.


 

S proprietárním přístupem k výzkumu prostřednictvím institutu Nestlé Institute of Health Sciences, založeným souběžně naší společností, společně s odbornou fundovaností skupiny Nestlé v oblasti chuti a výživy – máme velmi dobrou výchozí pozici k tomu, abychom naplnili své ambice skrze inovativní nutriční terapie.


Naše vize

V naší vizi se soustředíme na potřeby lidí, kterým sloužíme. Zajímají nás spotřebitelé, pacienti, lékaři, sestry, zdravotničtí specialisté i pečovatelé – zkrátka všechny skupiny lidí, které hrají roli v péči o zdraví jedinců.Nestlé Health Science nabízí nutriční terapie, které mění způsob, jakým přistupujeme k péči o zdraví.